Co powinieneś wiedzieć o diecie Fit & Eat?

Co powinieneś wiedzieć o diecie Fit & Eat?

Tagi: , , , , ,

Niski IG

Diety komponowane są z produktów o niskich indeksach glikemicznych i realizują założenia diety glikemicznej, dobór potrawy z zależności od indywidualnych założeń wyznaczają ładunki glikemiczne. Menu Fit & Eat to 400 różnych potraw, które zostały stworzone przez wybitnych polskich kucharzy. Dzięki współpracy kucharzy i dietetyków powstała dieta, która łączy efekty ze smakiem. Oprócz założeń diety glikemicznej, diety Fit & Eat opierają się również o założenia diety antyzapalnej, czyli anty rakowej i Paleodiety. A co najważniejsze, ze względu na system składania zamówień,  dania Fit & Eat przygotowywane są, z produktów najwyższej świeżości, gdyż nasza kuchnia zamawia tylko takie ilości, jakie są niezbędne do przygotowywania diet.

Naturalne produkty oraz brak produktów przetworzonych powoduje, że diety Fit & Eat zawierają niewielką ilość glutenu, z którą nasz organizm spokojnie sobie poradzi.

Etykieta

Każde danie Fit & Eat posiada etykietę z wartościami odżywczymi oraz wskazówkami dotyczącymi sposobu spożycia, co daje możliwość lepszej kontroli otrzymywanych dań. Dieta pakowana jest do oryginalnych opakowań Fit & Eat i zamykana banderolą z danymi klienta, niezbędnymi do jej transportu.

Opakowania DUNI

Jako jedna z niewielu firm dbamy również o środowisko i jesteśmy odpowiedzialni ekologicznie. Procent od każdej ceny jest przeznaczana na ochronę środowiska. A dania pakowane są w opakowania szwedzkiej firmy DUNI, które spełniają najwyższe standardy higieny, posiadają atesty jakości i bezpieczeństwa oraz są przyjazne dla środowiska, ponieważ zawierają dodatki minerałów. Opakowania DUNI gwarantują również najwyższy komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo podczas transportu i odgrzewania potraw Fit & Eat, gdyż materiał, z którego są wykonane nie wchodzi w reakcję z jedzeniem, co jest kluczowe dla dań cateringowych.