Fit Mama

Dostępne kaloryczności: 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal

Pewnie zastanawiasz się czy dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży to dobre rozwiązanie.... tak! Dieta Fit Mama to jedna z diet z grupy PREMIUM czyli idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

Ten szczególny czas dzielimy na 4 najważniejsze dietetycznie etapy:

Fit Mama w ciąży I trymestr oraz II, III trymestr– czyli dieta dla mam w ciąży- dna tym etapie ograniczamy w diecie produkty, których kobiety ciężarne nie powinny spożywać, takie jak: surowe ryby i mięso, kiełki, sery pleśniowe, oscypki. Wykorzystujemy w tym etapie diety z grupy diet PREMIUM, które są bogate w OMEGA3, aby nie było potrzeby dodatkowej suplementacji tymi szczególnie ważnymi kwasami tłuszczowymi. W  pierwszym trymestrze w dietach dla kobiet w ciąży  nie zwiększamy energetyczności. W drugim i trzecim trymestrze zaczynamy zwiększać energetyczności dań wg wskazówek IŻŻ . Nie ograniczamy w diecie błonnika, co wpływa na lepsze samopoczucie i poprawia perystaltykę jelit. Służymy również indywidualną poradą dla tych mam, które cierpią na nudności oraz zgagę. Tak aby kobieta w ciąży czuła, że jest pod opieką najlepszych specjalistów. 

Fit Mama karmiąca ETAP 1 – Czyli dieta dla kobiet karmiących- podstawą żywienia maluszka jest mleko mamy. Jego enzymy trawienne przystosowują się do różnych pokarmów. Poprzez różnorodność w pierwszych miesiącach diety Fit Mama ograniczamy błonnik, aby ograniczyć uciążliwe dla dziecka i dla mamy kolki. Potrawy są lekkostrawne, ale różnorodne, co powoduje, że maluszek od pierwszych dni poznaje różne smaki poprzez pokarm mamy. Specjalnie dla tego etapu stworzyliśmy szczególne desery, które wywołają uśmiech na twarzy każdej Fit Mamy.

FitMama karmiąca ETAP 2 – czyli dieta dla kobiety karmiącej -wprowadzamy więcej produktów pełnoziarnistych i bardziej różnorodnych. Dieta dla karmiącej powinna powinna być bardziej bogata w błonnik i  być zróżnicowana jeżeli chodzi o smaki. Ten etap powinniśmy zacząć po 3 miesiącu, gdyż dziecko w czwartym miesiącu życia przestaje mieć kolki, a jego aktywność wzrasta.

 • Przykładowe Menu

  • Placuszki twarogowe z musem owocowym
  • Dorsz w duszonej cukinii
  • Krem z pomidorów
  • Sałatka z kurczakiem i orzechem włoskim
  • Koktajl malinowy
  • Trufle kokosowe

 • Cennik

  Cena diety zależy od długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówCena
   1 dzieńzniżka od 20 dni
  6 posiłków120 zł3%