Redukcja

Dostępne kaloryczności: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal

Każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Dieta Redukcja to linia produktów z grupy diet optimum, która została opracowana z myślą o osobach, które szybko i zdrowo pragną stracić od kilku do nawet kilkudziesięciu nadprogramowych kilogramów. Dlatego dla osób ceniących sobie te wartości przygotowaliśmy redukcyjny catering dietetyczny w przystępnej cenie, który jest dostępny w czterech opcjach 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal i 1800 kcal. Są to diety pięcioposiłkowe pakowane w charakterystyczne dla naszych diet pudełko Fit and eat. Tak dieta redukcyjna jak i inne diety Fit and Eat podlegają wytycznym diety glikemicznej, jest dietą o obniżonej zawartości glutenu oraz laktozy.

 

Dieta Redukcyjna Fit and Eat to jedna z najchętniej wybieranych diet, jest nie tylko skuteczna, ale przy jej tworzeniu przyświecała nam myśl, aby była wygodna w użyciu, dlatego jeden z posiłków jest podawany w postaci pełnowartościowego koktajlu owocowego lub warzywnego, o którego cennych właściwościach możesz przeczytać na naszym facebook’u. W piątek danie obiadowe jest daniem rybnym.

Dietę Redukcyjną nazywamy dietą bez kompromisów, bo znajdują się w niej wykwintne desery Fit and Eat, m.in. sernik Fit and Eat lub ciastko czekoladowe Fit and Eat lub dietetyczne Ptasie Mleczko, które cieszą się dużą popularnością.

NOWOŚCIĄ w Diecie Redukcyjnej jest wyjątkowa mieszanka herbat pobudzających metabolizm i oczyszczających, takich jak: herbatka z pokrzywy, Rooibos, herbata zielona, rumianek, Pu-Erh, kwiat hibiskusa i wiele, wiele innych które podpowiada natura. Serwowane przez nas herbaty pochodzą z najwyższej jakości zbiorów i upraw ekologicznych.

Zobacz też diety Redukcyjne PREMIUM

 • Przykładowe Menu

  • Jaglanka z masłem orzechowym i owocami
  • Krem z cukinii
  • Morszczuk na plackach z kalafiora
  • Deser chia
  • Koktajl trusawkowo-kokosowy

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   KalorieCena
  1 dzieńzniżka od 20 dni
  100080 zł3%
  130085 zł3%
  150095 zł3%
  1800105 zł3%