Premium

Dieta Premium to najczęściej wybierana dieta przez naszych klientów. Wyróżnia ją to, że jest  w 100 % dopasowywana do Ciebie.

Sam decydujesz co chcesz w danym dniu zjeść! W każdym tygodniu wysyłamy do Ciebie pełne menu, z którego sam wybierasz dania, jakie chcesz mieć w swojej diecie.

Ponadto w diecie premium otrzymujesz:

CODZIENNIE ŚWIEŻE RYBY

Wiemy jak trudne jest przygotowywanie dań rybnych w domu i jak rzadko goszczą one na naszych stołach. Dlatego budując Diety Premium dużą wagę przykładamy do wysokiej jakości dań rybnych, które pojawiają się w dietach codziennie i dostarczają wysoką ilość aminokwasów i niezbędnych tłuszczy nienasyconych. W daniach najczęściej pojawiają się: łosoś, sola, halibut, dorsz i sandacz.  Jako jeden z niewielu cateringów dietetycznych korzystamy głównie ze świeżych ryb, które  kupujemy codziennie od zaufanego dostawcy.

CATERING WYSOKOBIAŁKOWY

O diecie premium można powiedzieć, że to catering wysokobiałkowy ponieważ menu skomponowaliśmy tak aby zawierało podwyższoną ilośc białka oraz błonnika co doskonale wpływa na redukcję wagi. Dzięki temu Ty nie jesteś głodny, a Twoje marzenie o pięknej i  zdrowej sylwetce się spełnia.

REDUKCJA, STABILIZACJA WAGI LUB NADBUDOWYWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

Dieta Premium może być dla Ciebie dietą redukcyjną, diety stabilizującą wagę oraz dietą nadbudowującą masę mięśniową. Nie jesz mięsa? Po wstępnej telefonicznej lub osobistej konsultacji, dietetycy z Fit&Eat dobierają parametry diety, które najlepiej współgrają z predyspozycjami organizmu, podejmowaną aktywnością fizyczną, stanem zdrowia oraz ogólnym trybem życia.

!!! Catering dietetyczny Premium jest dobierany indywidualnie, wachlarz możliwości w tej diecie jest bardzo szeroki dlatego nareszcie masz możliwość dopasowania diety dokładnie tak jak chcesz.

 • Przykładowe Menu

  • Komosa cynamonowa z orzechami
  • Sałatka z pieczoną marchewką
  • Świeży filet z łososia w kruszonce ziołowej z warzywami
  • Zupa z fistaszków i pomidorów
  • Kokosowe batoniki

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówCena
   1 dzieńod 20 dni
  3 posiłki95 zł3%
  4 posiłki107 zł3%
  5 posiłków120 zł3%