Catering dietetyczny Premium

JAKOŚĆ I KOMFORT TO DLA NAS PODSTAWA!

Catering dietetyczny Premium  powstał w oparciu o wiele lat doświadczenia i jest to dieta najchętniej wybierana przez naszych Klientów. Została opracowana z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które mają świadomość jak ważne w życiu jest odżywianie,  ale nie mają czasu na przygotowanie posiłków. Dieta Premium Fit & Eat jak wszystkie nasze diety, spełnia najwyższe normy, jakie narzuca dieta glikemiczna.

W ramach Diety Premium istnieje możliwość wyboru dań z dziennego menu, dzięki czemu możesz zbudować swój jadłospis z ulubionych posiłków.

Wiemy jak trudne jest przygotowywanie dań rybnych w domu i jak rzadko goszczą one na naszych stołach. Dlatego budując Diety Premium dużą wagę przykładamy do wysokiej jakości dań rybnych, które pojawiają się w dietach codziennie i dostarczają wysoką ilość aminokwasów i niezbędnych tłuszczy nienasyconych. W daniach najczęściej pojawiają się: łosoś, sola, halibut, dorsz i sandacz.

O diecie premium można powiedzieć, że to catering wysokobiałkowy ponieważ menu skomponowaliśmy tak aby zawierało podwyższoną ilośc białka oraz błonnika co doskonale wpływa na redukcję wagi. Dzięki temu Ty nie jesteś głodny a Twoje marzenie o pięknej i  zdrowej sylwetce się spełnia.

Wśród Diet Premium  znajdują się zarówno diety redukcyjne, diety stabilizujące wagę oraz diety nadbudowujące masę mięśniową. W ramach Diet Premium realizowane są również diety wegetariańskie. Dieta dobierana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości organizmu. Po wstępnej telefonicznej lub osobistej konsultacji, dietetycy z Fit n Eat dobierają parametry diety, które najlepiej współgrają z predyspozycjami organizmu, podejmowaną aktywnością fizyczną, stanem zdrowia oraz ogólnym trybem życia.

Jeżeli masz drobne wykluczenia żywieniowe również zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Premium, po konsultacji telefonicznej wspólnie ocenimy czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie w ramach tej diety, czy musimy sięgnąć po diety Specjalne.

!!!Catering dietetyczny Premium jest dobierany indywidualnie, ich wachlarz jest bardzo szeroki. W celu ustalenia najlepszej kaloryczności Twojej diety skontaktuj się z nami.

 • Przykładowe Menu

  • Komosa cynamonowa z orzechami
  • Sałatka z pieczoną marchewką
  • Łosoś w kruszonce ziołowej z warzywami
  • Zupa z fistaszków i pomidorów
  • Kokosowe batoniki

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłków Długość zamówienia
    do 5 dni  od 6 dni od 10 dni od 20 dni od 40 dni od 60 dni
  3 posiłki 95 zł 93 zł  91 zł 88 zł 86 zł 84 zł
  4 posiłki 107 zł 105 zł 102 zł 99 zł 97 zł 95 zł
  5 posiłków 120 zł 118 zł 115 zł 112 zł 109 zł 107 zł