Dieta SPORT

Kaloryczności w diecie SPORT są indywidualne dobierane do Twoich preferencji. Możemy skomponować dla Ciebie dietę o kaloryczności od 500 do ponad 4000 kcal!

Dieta w treningu wydolnościowym oraz wielofunkcyjnym

Przygotowujemy amatorów oraz zawodowców pod względem dietetycznym do wyzwań typu maraton, triathlon, czy crossfit. Układając diety wykorzystujemy indeksy i ładunki glikemiczne w celu ustawienia posiłków względem wykonanego wysiłku oraz Paleo Diety, dbając m.in. o zachowanie prawidłowego pH płynów ustrojowych, wspierając dietą niezbędną w każdym treningu regenerację. 

Dieta w treningu siłowym - bodybuilding

Jest dedykowana klientom o bardzo wysokiej intensywności treningowej chcących nadbudować masę mięśniową i potrzebujących wyższych wartości odżywczych czyli odpowiednia dla Ciebie jest dieta wysokokaloryczna. Doświadczenie, jakim dysponuje Dariusz Brzeziński, wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej, pozwala na bardzo dokładne dopasowanie gramatur i makroelementów diety do potrzeb organizmu klienta. Nie zapominamy również o niezbędnej regeneracji, jaka musi nastąpić po ciężkim treningu siłowym i która jest w dużym stopniu uzależniona od dokładnie dobranej diety. Do tworzenia diet kierujemy się najnowszymi osiągnięciami nie tylko diety glikemicznej, ale również m.in. Paleo Diety.

Dieta SPORT może być również nazywana jako catering wysokokaloryczny ponieważ w zależności od Twoich preferencji lub zaleceń lekarza możemy ułożyć jadłospis o kaloryczności 2500 kalorii, 3000 kalorii 3500 kalorii.

 • Przykładowe Menu

  Dieta specjalna to pełna dowolność dań. Twoje dzienne menu jest dobierane wg Twoich indywidualnych zaleceń i wykluczeń. Dieta specjalna to pełna dowolność dań i składników.

  • Omlet bazyliowy z twarożkiem ziołowym
  • Zupa PHO
  • Dietetyczne lasagne z warzywami
  • Sałatka z orzechem włoskim
  • Ciasto zielony mech
   

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówDługość zamówienia
   do 5 dni od 6 dniod 10 dniod 20 dniod 40 dniod 60 dni
  3 posiłki127 zł124 zł 121 zł118 zł115 zł113 zł
  4 posiłki132 zł129 zł127 zł123 zł120 zł117 zł
  5 posiłków138 zł135 zł132 zł128 zł125 zł122 zł