Dieta SPORT

Kaloryczności w diecie SPORT są indywidualne dobierane do Twoich preferencji. Możemy skomponować dla Ciebie dietę o kaloryczności od 500 do ponad 4000 kcal!

Dieta w treningu wydolnościowym oraz wielofunkcyjnym

Przygotowujemy amatorów oraz zawodowców pod względem dietetycznym do wyzwań typu maraton, triathlon, czy crossfit. Układając diety wykorzystujemy indeksy i ładunki glikemiczne w celu ustawienia posiłków względem wykonanego wysiłku oraz Paleo Diety, dbając m.in. o zachowanie prawidłowego pH płynów ustrojowych, wspierając dietą niezbędną w każdym treningu regenerację. 

Dieta w treningu siłowym - bodybuilding

Jest dedykowana klientom o bardzo wysokiej intensywności treningowej chcących nadbudować masę mięśniową i potrzebujących wyższych wartości odżywczych czyli odpowiednia dla Ciebie jest dieta wysokokaloryczna. Doświadczenie, jakim dysponuje Dariusz Brzeziński, wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej, pozwala na bardzo dokładne dopasowanie gramatur i makroelementów diety do potrzeb organizmu klienta. Nie zapominamy również o niezbędnej regeneracji, jaka musi nastąpić po ciężkim treningu siłowym i która jest w dużym stopniu uzależniona od dokładnie dobranej diety. Do tworzenia diet kierujemy się najnowszymi osiągnięciami nie tylko diety glikemicznej, ale również m.in. Paleo Diety.

Dieta SPORT może być również nazywana jako catering wysokokaloryczny ponieważ w zależności od Twoich preferencji lub zaleceń lekarza możemy ułożyć jadłospis o kaloryczności 2500 kalorii, 3000 kalorii 3500 kalorii.

 • Przykładowe Menu

  Dieta specjalna to pełna dowolność dań. Twoje dzienne menu jest dobierane wg Twoich indywidualnych zaleceń i wykluczeń. Dieta specjalna to pełna dowolność dań i składników.

  • Omlet bazyliowy z twarożkiem ziołowym
  • Zupa PHO
  • Dietetyczne lasagne z warzywami
  • Sałatka z orzechem włoskim
  • Ciasto zielony mech
   

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłków Długość zamówienia
    do 5 dni  od 6 dni od 10 dni od 20 dni od 40 dni od 60 dni
  3 posiłki 127 zł 124 zł  121 zł 118 zł 115 zł 113 zł
  4 posiłki 132 zł 129 zł 127 zł 123 zł 120 zł 117 zł
  5 posiłków 138 zł 135 zł 132 zł 128 zł 125 zł 122 zł