Fit and Eat w Trójmieście

Wiele lat doświadczenia w diecie i treningu, a także sukcesy, które udało nam się osiągnąć pozwoliły nam rozszerzyć naszą ofertę na kolejne regiony Polski.

Kompleksowy program łączący zdrowie, smak i komfort, którym jest catering dietetyczny Fit and eat dostępny będzie już od września dla mieszkańców Trójmiasta, Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Catering dietetyczny w Gdańsku będzie okazją do propagowania zdrowego stylu życia i kontynuowania naszej misji, a także możliwością współpracy z osobami, które chcą żyć zdrowo.

Wierzymy, że nasza oferta pozwoli pogodzić intensywny tryb życia ze zdrowym gotowaniem. Menu cateringu dietetycznego dostępnego w Trójmieście to sto różnych potraw, realizujących założenia diety glikemicznej, a także opierających się o założenia diety antyzapalnej i Paleodiety.

Nasza oferta cateringu dietetycznego w Gdańsku to gama diet redukcyjnych, diety premium i diety specjalne.

Diety redukcyjne skierowane są do osób, które chcą zdrowo stracić nadprogramowe kilogramy. Diety Premium obejmują zarówno diety redukcyjne, jak i diety stabilizujące wagę, diety nadbudowujące masę mięśniową, czy też diety wegetariańskie.

Gama diet specjalnych, dostępnych w cateringu dietetycznym obejmuje diety dla osób z nietolerancją pokarmową, alergików, z chorobą dny moczanowej i innymi schorzeniami metabolicznymi. Diety specjalne kierujemy także do amatorów sportów wydolnościowych oraz sportów, których postawą jest trening wielofunkcyjny, np. crossfit, czy bodybuildingowych.

Posiłki w dietach opierają się na założeniach diety glikemicznej, wykorzystującej zjawisko kompensacji glikemicznej, uwzględniają indywidualne zapotrzebowanie na białko, węglowodany i tłuszcze. Dzięki współpracy kucharzy i dietetyków powstała dieta, która łączy efekty ze smakiem.

Polecamy
Joanna i Dariusz Brzezińscy

White House Restaurant & Lounge
ul. Plac Zdrojowy 2
81-718 Sopot