School Box

800 kcal

Zestaw School Box składa się z:

II śniadania

Czyli zdrowej, pełnowartościowej kanapki lub pełnoziarnistej tortilli z dodatkiem TYLKO naturalnych składników i nieprzetworzonych produktów. Idealna do zjedzenia podczas szkolnej przerwy.

Koktajlu owocowego

Mnóstwo witamin i minerałów zamknięte w butelce Fit&Eat! Codziennie inne, smaczne koktajle owocowe lub warzywno-owocowe BEZ DODATKU BIAŁEGO CUKRU. Podane w wygodnej, wolnej od szkodliwych substancji plastikowej butelce z nakrętką.

Zdrowej przekąski

Słodycze i przekąski dla dzieci? Tylko w zdrowej formie! Nasze przekąski to zdrowe ciasta, ciasteczka, owoce i warzywa, a wszystko podane w ciekawej, przyjaznej dzieciom formie.

 

Do stworzenia tego School Box'a zainspirowały nas nasze pociechy, które są wymagającymi krytykami kulinarnymi. Kupując School Box masz pewność, że podajesz dania sprawdzone i przetestowane przez najmłodszą grupę odbiorców, która zachwyca się ich smakiem. Dania w ofercie School Box są przyjazne najmłodszym czyli: zróżnicowane, kolorowe i słodkie. A my rodzice, wiemy, że podajemy dzieciom zdrowie na talerzu.

Nie zapomnieliśmy również o wartości odżywczej dań. Posiłki przygotowujemy z pełnowartościowych produktów o niskim ładunku glikemicznym, które zapewnią uczucie sytości na dłużej i zapobiegną chęci sięgania po niezdrowe, przetworzone chipsy i cukierki. Dieta wkomponowuje się w nasz opracowany system Low Glycemic Index Diet.

 • Przykładowe Menu

  • Tortilla z domowymi nuggetsami i warzywami
  • Koktajl malinowo-jabłkowy
  • Ciasteczka czekoladowe bez cukru

 • Cennik

  Cena diety zależy od  długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówDługość zamówienia
   do 5 dni od 6 dniod 10 dniod 20 dniod 40 dniod 60 dni
  3 posiłki36 zł36 zł 35 zł34 zł33 zł32 zł