Dieta redukcyjna przed ślubem

Dostępne kaloryczności diety: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal

Jako pierwszy catering w Warszawie przygotowaliśmy specjalną dietę dla Panien Młodych i Panów Młodych - Redukcyjną dietę Ślubną.

Dzięki diecie ślubnej w krótkim czasie schudniesz do wymarzonej sukni ślubnej lub do idealnie skrojonego garnituru, Twój wygląd olśni wszystkich zaproszonych gości oraz, co najważniejsze przyszłego Męża, Żonę.

Dieta Ślubna to zrównoważenie bogatego menu składającego się z produktów najwyższej jakości, pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców. Mięso występujące w diecie to drób najwyższej jakości pochodzący z zagrodowych hodowli.

Z wielką starannością skomponowaliśmy menu Diety Ślubnej aby było różnorodne, bogate w najlepsze dietetyczne i zdrowe składniki.

Etap I

W tym etapie diety znacznie ograniczyliśmy udział produktów z zawartością laktozy i glutenu, które przyczyniają się do zatrzymywania wody w organizmie oraz spowalniają proces odchudzania. W swojej diecie znajdziesz produkty zawierające wysoką zawartość błonnika, białka roślinnego i wartościowych tłuszczy. Wśród produktów, które znajdziesz w swoich daniach będą: kasza gryczana, kasza jaglana, komosa ryżowa, tofu, mleko roślinne oraz produkty superfoods.

Na tym etapie dodajemy odkwaszające koktajle oraz dietetyczne desery, z których słynie nasz catering dietetyczny.

Etap II

Polega na całkowitym wyeliminowaniu produktów pochodzenia zwierzęcego. Menu skomponowane jest wyłącznie z dań warzywno-owocowych. Wśród nich znajdziesz smaczne koktajle oczyszczające np. Koktajl z pietruszki i grejpfruta; doskonałe zupy i sałatki.

Etap II ma na celu w krótkim czasie oczyścić organizm z toksyn, poprawić stan skóry, oraz spalić tkankę tłuszczową.

Redukcyjna dieta ślubna to GWARANCJA utraty nawet 5 kilogramów oraz kilku centymetrów w pasie! Bo czasem tylko tych kilku centymetrów brakuje do zakupu wymarzonej kreacji ślubnej :)

 • Przykładowe Menu

  • Jaglanka w maśle orzechowym
  • Koktajl z jarmużem jabłkiem i selerem
  • Chłodnik z jajkiem
  • Sałatka sunomono

 • Cennik

  Cena diety zależy od ilości posiłków oraz długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówDługość zamówienia
   do 5 dni od 6 dniod 10 dniod 20 dniod 40 dniod 60 dni
  1000 kcal79 zł77 zł 76 zł73 zł72 zł70 zł
  1300 kcal79 zł77 zł76 zł73 zł72 zł70 zł
  1500 kcal79 zł77 zł76 zł73 zł72 zł70 zł