Dieta dr Dąbrowskiej

Kaloryczność diety warzywno-owocowej: 600-800 kcal.

Dieta dr Dąbrowskiej od Fit & Eat to NOWOŚĆ! Powstała na podstawie założeń postu dr Dąbrowskiej. Dieta ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn, usprawnienie pracy żołądka, oczyszczenie jelit ze złogów niestrawionego pokarmu, pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu, wyregulowaniu pracy narządów wewnętrznych, poprawie kondycji skóry, dostarczeniu witamin i mikroelementów. Skutkiem ubocznym jest utrata wagi od kilku do nawet kilkunastu kilogramów.

Zalecana długość postu to 1 - 4 tygodnie.

Dieta warzywno-owocowa jest szczególnie polecana osobom, które chcą poprawić swoje samopoczucie, odciążyć układ pokarmowy oraz w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. Jest też doskonałym przygotowaniem do diety Redukcyjnej- pomaga nakręcić metabolizm.

Już tydzień diety sprawi, że Twój organizm poczuje się lepiej!

Każdy dzień postu to około 800 kcal dostarczone w 5 posiłkach. Nie obawiaj się nudy w diecie ponieważ nasi dietetycy wraz z szefem kuchni zadbali o zróżnicowanie dań oraz smaków.

Każdego dnia w menu jest koktajl warzywno-owocowy, który nazywany jest „bombą witaminową”. W menu głównym znajdziesz doskonałe dania takie jak: frytki z warzyw,  krem z dyni, warzywne ratatouille, makaron z cukinii z sosem pomidorowym i wiele, wiele innych! Przykładowy jadłospis zamieściliśmy w zakładce „menu”.

Po zakończeniu kuracji niezwykle ważne jest wyjście z diety. Długość wyjścia z diety zależy od długości postu dr Dąbrowskiej. Jeżeli Byłeś na poście 14 dni to 14 dni powinieneś z niego wychodzić. Jako wyjście z diety oczyszczającej stworzyliśmy specjalną dietę, która jest podzielona na etapy. Stopniowo wprowadzamy owoce, wszystkie warzywa, strączki, oleje, pełnoziarniste produkty i białko zwierzęce oraz produkty mleczne. Pełny opis diety znajdziesz: https://fitandeat.pl/diety/wyjscie-z-postu-dr-dabrowskiej/

 • Przykładowe Menu

  • KOKTAJL OGÓRKOWY
  • "RISOTTO" Z KALAFIORA
  • SAŁATKA Z CUKINIĄ
  • ZUPA DYNIOWA
  • MUS Z JABŁKA I PIETRUSZKI ZE SŁUPKAMI MARCHEWKI

 • Cennik

  Cena diety zależy od długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłków Długość zamówienia
    do 5 dni  od 6 dni od 10 dni od 20 dni od 40 dni od 60 dni
  5 posiłków 76 zł 74 zł 73 zł 71 zł 69 zł 68 zł