Dieta dr Dąbrowskiej

Kaloryczność postu dr Dąbrowskiej: 600-800 kcal.

Zalecana długość postu to 1 - 4 tygodnie.

Dieta warzywno-owocowa jest szczególnie polecana osobom, które chcą poprawić swoje samopoczucie, odciążyć układ pokarmowy oraz w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. Jest też doskonałym przygotowaniem do diety Redukcyjnej- pomaga nakręcić metabolizm.

Już tydzień diety sprawi, że Twój organizm poczuje się lepiej!

Każdy dzień postu to około 800 kcal dostarczone w 5 posiłkach. Nie obawiaj się nudy w diecie ponieważ nasi dietetycy wraz z szefem kuchni zadbali o zróżnicowanie dań oraz smaków.

Każdego dnia w menu jest koktajl warzywno-owocowy, który nazywany jest „bombą witaminową”. W menu głównym znajdziesz doskonałe dania takie jak: frytki z warzyw,  krem z dyni, warzywne ratatouille, makaron z cukinii z sosem pomidorowym i wiele, wiele innych! Przykładowy jadłospis zamieściliśmy w zakładce „menu”.

UWAGA! Kaloryczność diety jest bardzo niska, jeżeli masz problemy ze zdrowiem lub masz wątpliwości co do diety skonsultuj się z lekarzem! 

Po zakończeniu kuracji niezwykle ważne jest wyjście z diety. Długość wyjścia z diety zależy od długości postu dr Dąbrowskiej. Jeżeli Byłeś na poście 14 dni to 14 dni powinieneś z niego wychodzić. Jako wyjście z diety oczyszczającej stworzyliśmy specjalną dietę, która jest podzielona na etapy. Stopniowo wprowadzamy owoce, wszystkie warzywa, strączki, oleje, pełnoziarniste produkty i białko zwierzęce oraz produkty mleczne. Pełny opis diety znajdziesz: https://fitandeat.pl/diety/wyjscie-z-postu-dr-dabrowskiej/

Jeżeli chcesz od razu przejść na pełnowartościową dietę zobacz ofertę diety REDUKCJA https://fitandeat.pl/diety/redukcja/

 • Przykładowe Menu

  • KOKTAJL OGÓRKOWY
  • "RISOTTO" Z KALAFIORA
  • SAŁATKA Z CUKINIĄ
  • ZUPA DYNIOWA
  • MUS Z JABŁKA I PIETRUSZKI ZE SŁUPKAMI MARCHEWKI

 • Cennik

  Cena diety zależy od długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówDługość zamówienia
   do 5 dni od 6 dniod 10 dniod 20 dniod 40 dniod 60 dni
  5 posiłków76 zł74 zł73 zł71 zł69 zł68 zł