All Day

Opcja mięsna: 1250 kcal Opcja Vege: 1300 kcal

ALL DAY dieta należąca do grupy diet OFFICE czyli 3 posiłki w ciągu dnia, zarówno w opcji wegetariańskiej jak i dla mięsożerców. Czy to wystarczy? Odpowiedz brzmi tak. W tej diecie skomponowaliśmy dania tak, aby każdy posiłek był bogaty we wszystkie potrzebne składniki odżywcze, niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu.

Wszystkie dania w tej diecie są sporządzone wg zasad LOW INDEX GLYCEMIC DIET, więc zawarte w nich składniki uwalniają się bardzo powoli zapewniając nam uczucie sytości na długie godziny. Zestaw ten stworzyliśmy z myślą o zapracowanych osobach, które nie mogą sobie pozwolić na kontrolowanie czasu z zegarkiem w ręku.

Śniadanie, tuż po dostawie zjedz w domu, obiad w trakcie przerwy w pracy, a kolację zostaw w domu w lodówce i zjedz najpóźniej 1-2 godziny przed snem. Zapomnij o 5 posiłkach w ciągu dnia i skup się jedynie na swoich możliwościach i celach, które jesteś w stanie zrealizować.

Stworzenie 3 posiłkowego zestawu było możliwe przy zapewnieniu właściwej- najwyższej jakości produktów. Świeże warzywa i owoce są bogactwem witamin i minerałów, pełnowartościowe produkty jak komosa ryżowa czy amarantus też zapewniają ich największą ilość. Dzięki temu dania w diecie ALL DAY FORMUŁA posiadają właściwą gęstość odżywczą, co sprawia, że są w stanie uzupełnić wszystkie braki i niedobory, które towarzyszą nam w ciągu każdego ciężkiego i intensywnego dnia.

Otrzymując te 3 posiłki zapomnisz o niezdrowym jedzeniu bogatym w puste kalorie, które zmniejszają naszą produktywność (problem z koncentracją, gorszy nastrój, gorsza pamięć). Dania w ALL DAY FORMUŁA nie tylko sprawią, że będziesz czuł się pełen energii i gotowości do pracy, a także ich smak zapewni Ci dużo więcej przyjemności niż produkty fast-food.

Jeśli jesteś osobą, która nie ma czasu aby przygotować coś do jedzenia, Twój każdy dzień to walka z upływającym czasem,  doba jest dla Ciebie za krótka, a chcesz cały czas być na jak najwyższych obrotach wybierz ALL DAY FORMUŁA - zbilansowany 3 posiłkowy zestaw dań na cały dzień.

 • Przykładowe Menu

  • Kukurydziane placuszki z serem
  • Kurczak szałwiowy na pure z kalafiora/ łosoś z grillowanymi warzywami
  • Quesadilla z serem kozim i szpinakiem

 • Cennik

  Cena diety zależy od  długości trwania zamówienia. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena!

   Ilość posiłkówDługość zamówienia
   do 9 dnizniżka od 10 dnizniżka od 20 dni
  3 posiłki65 zł2%3%